Biz Kimiz

Biz, kendi iş kollarında uzun yıllar çalışıp uzmanlaşmış dev bir kadroyuz. Sektördeki kronik sorunlara ve eksikliklere, çalıştığımız firmalar için uyguladığımız çözümleri yaygınlaştırmak ve ilgili çözümlere erişim için maliyetleri düşürmek amacıyla bir araya geldik.

İhtiyaçlara belli noktalarda destek sağlayabilen ve diğer çözüm elemanlarıyla entegrasyonunda yeni sorunlara neden olan çözüm sağlayıcılarının aksine ihtiyacı bir bütün olarak ele alıyoruz. Bu yaklaşımımızla da en çok faydayı en az maliyetle sağlayabiliyoruz.

Gelişen teknolojilere uyum sağlamak ve sektördeki yeniliklerin getirdiği yeni ihtiyaçlara cevap verebilmek için çözümlerimizi sürekli iyileştiriyor, yeni çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Nasıl Çalışırız?

 1. 1
  İstek oluşturma ve Tespit

  Bu adımın özellikle önemli olduğunu düşünüyoruz. Çünkü bu adımda göz ardı edilen herhangi bir konu sizin ve bizim için başarısızlık olarak geri dönecektir.

  Çözümlerimize ihtiyaç duyduğunuz konuları istek formundan ya da bizimle iletişim kurarak bildirirsiniz. İsteklerinizi duruma göre yerinde duruma göre ise eşdeğer ortamlarda gözlemleriz. Uygulayabileceğimiz çözümleri ana hatlarıyla size sunarız.

 2. 2
  Maliyet Hesaplama

  Karşılıklı fikir alışverişi ile seçilen çözümün ihtiyaç kalemlerini belirleriz. Dış kaynak kullanımı varsa ilgili fiyatları temin ederiz. Çözümün anahtar teslim proformasını sizinle paylaşırız.

 3. 3
  Geliştirme

  Projenin içeriğine göre tercih ettiğiniz donanım, altyapı, personel vs diğer tedarikleri tamamlarız. Gerekli geliştirme, montaj, programlama işlemlerine başlarız. Projenin yapısına göre belirli periyodlarla sistemi test etmeniz için erişiminize sunarız. Her aşamada geri beslemeler alır fikir alışverişi yaparız.

 4. 4
  Gerçekleme ve Devreye Alma

  Proje tamamlanınca son testleri hem biz yaparız hem de sizin yapmanız için erişiminize açarız. Herhangi bir sorun tespit edilmediği noktada sistemi devreye alırız.

 5. 5
  İzleme ve Destek

  Proje kullanıma sunulduktan sonra izlemeye devam ederiz. Oluşan aksaklıkları, göz ardı edilen admları yeniden uygularız. Stabil çalışması için önlemler alırız.

Misyonumuz

Teknoloji kullanımının herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Bunun için her gün çalışıyor, her çözümümüzle birilerinin hayatına kolaylık sağlıyoruz.

Uzman çözümlerimizle;

 • Verimliliğinizi artırıyoruz,
 • Raporlanabilirlik, izlenebilirlik ve şeffaflık sağlıyoruz,
 • Öngörülebilirliği artırarak, kararlarınızı destekliyoruz,
 • Yoğun temponuzda kendinize zaman ayırmanızı sağlıyoruz.

Vizyonumuz

Gelişen teknolojiler ve buna bağlı sistemlere daha fazla kişi ve kurumun erişimini sağlayacağız. İnsanlığın kümülatif maliyetlerini azaltmak için verimliliği arttırmaya, emek ve zamanın atıllığını azaltmaya yönelik çözümler sunmaya devam edeceğiz. Yatırım kararlarınızı karar destek mekanizmaları ile destekleyeceğiz.

Üretim ve hizmetin devamlılığı için kişi merkezliliği azaltmaya devam edeceğiz. Kronikleşen sorunların tespiti ve önleyici çözümleri için gerekli altyapı ve uzman sistemlerin geliştirilmesine devam edeceğiz.

Neler Yaptık?

Otomotiv, seramik, metal, sağlık, tekstil, maden iş kolunda faaliyet gösteren birçok üretim firmasına kalite, satış, satın alma, bayi, üretim, performans, maliyet, depo, sevkiyat, ithalat-ihracat, personel, planlama, muhasebe, crm uygulamaları geliştirdik.

Turizm, sağlık, ticaret, inşaat, enerji, eğitim ve diğer birçok iş kolunda faaliyet gösteren firma ve kurumlara web servis, otomasyon, mobil uygulamalar, web siteleri, veritabanı uygulamaları, e-ticaret uygulamaları,  öğrenci yönetim sistemleri geliştirdik.

Veri toplama ve analiz uygulamaları, güvenlik uygulamaları, sinyalizasyon sistemleri, yazıcı uygulamaları, üretim bantları, paketleme robotları, kalite robotları, optik okuyucular için yazılım ve donanım geliştirdik.

Birçok müşterimize altyapı danışmanlığı, sosyal medya ve kurumsal kimlik hizmeti sağladık.

Tüm Çalışmalarımızı İnceleyin
2018

Çok Merkezli Veri Tabanı Uygulamaları

2016

Turizm Otomasyonu

2014

Üretim Takip Uygulaması

2012

Amadeus Web Servis

Çözüm Üretiyoruz

Sunduğumuz çözümlerle sizi hedefinize yaklaştırıyoruz

 • İhtiyaçlarınızı paket programlara uydurmaya çalışmayın,
 • Paket programların sınırlarından kurtulun.
 • Her işi size bırakan uygulamalarla boğuşmayın,
 • Çözümlerimiz işi yaparken siz sadece hedeflerinize odaklanın.
Milyonlarca iyi şeye katkı sağlıyoruz.

İşleri kolaylaştırmak için sürekli çalışıyoruz.

Onlarca işi kolaylaştırıyoruz. Binlerce bilgiyi derleyip analiz ediyor, bilgi sistemlerimizle doğru kararlar verilmesine, bilimsel ve akademik bilgi bankaları oluşturulmasına olanak sunuyoruz. Yüz binlerce hizmet ve ürünün en yüksek verim ve en düşük maliyetle planlanıp en yüksek kalitede üretilmesi ve sunulmasına, tedarik, dağıtım, depolama, pazarlama ve diğer birçok sürecin kusursuz işlemesini sağlayıp dokunduğumuz her noktada hayata değer katıyoruz.

Satış UygulamalarıSatın Alma UygulamalarıÜretim UygulamalarıPlanlama UygulamalarıKalite Yönetimi UygulamalarıMaliyet UygulamalarıDepo UygulamalarıSevkiyat UygulamalarıPersonel Yönetimiİthalat-İhracat UygulamalarıYükleme UygulamalarıPazar AraştırmasıMaliyet AraştırmasıKalitesizlik AraştırmalarıVerimlilik AnalizleriBilimsel AraştırmalarHasta ve Hastalık RaporlarıToplumsal AraştırmalarEğilim ve Tercih ÖlçümleriRezervasyon Yönetim UygulamalarıKanal YönetimiAcente OtomasyonlarıVilla Web ServisleriOtel Web ServisleriUçuş Web ServisleriTransfer Web ServisleriAraç Kiralama Web ServisleriBilet YönetimiPortföy PaylaşımıMobil UygulamalarVeri Toplama UygulamalarıPlc ProgramlamaMikro İşlemci ProgramlamaScada ve Hmı UygulamalarıYük Dağılım UygulamalarıÜretim RobotlarıElektronik Haberleşme ÇözümleriElektronik Kart UygulamalarıAkıllı Endüstriyel Makine hakkında bilgi edinmek için

Teknoloji

Teknolojiyle İlerleyin

İhtiyaç duyduğunuz çözümlere yüksek bütçeler ayırmadan sahip olabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı belirlemize yardımcı oluruz. Bu sayede karmaşık uygulamalarla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Üstelik profesyonel ekibimizle sizi sürekli destekler, hep yanınızda oluruz.

Düşük Maliyet, Yüksek Verimlilik

Uygulamalarımız sayesinde amacınıza çok daha kolay ve ekonomik şekilde ulaşırsınız.

Uyarlanabilirlik

Geliştirdiğimiz uygulamalar diğer platform ve uygulamalarla çok yüksek oranda uyarlanabilirlik gösterir.

Satış Sonrası Destek

Satış sonrasında müşterilerimizin talebine göre geliştirme desteği, teknik destek, eğitim desteği ve personel desteği sağlarız.

  NO4GO Bilişim Turizm ve Ticaret Ltd. Şti.
  Taşyaka Mh. 223 SK. No: 8/3 Fethiye, MUĞLA
  +90 252 611 3928
  +90 541 540 3085